LIVE

Πληκτρολογήστε την αναζήτησή σας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση:

Email:

Τηλ:

Φάξ:

Παπαμαλέκου 5, ΤΚ 73-100

nea@neatv.gr

28210 36700

28210 36701

Επιπλέον

LIVE ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ

Κανάλι:

EMBED

<iframe src="http://hellasonmedia.viiideo.gr/neatv1.html" width="550" height="350" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

Πολύ καλές επιδόσεις στην Ημερίδα στο Ηράκλειο για την τεχνική κολύμβηση του ΝΟΧ

ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

Με πολύ καλές επιδόσεις "εξαργύρωσαν" οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Χανίων τη συμμετοχή τους στην Ημερίδα Ορίων Τεχνικής Κολύμβησης που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 16 Ιανουαρίου στο κολυμβητήριο Ηρακλείου. Ειδικότερα, οι χρόνοι από τον Αντώνη Τσουρουνάκη και την Ροζάννα Λαμπαρδάκη ήταν εντυπωσιακοί γι? αυτή την περίοδο, με τους δύο αθλητές να φαίνεται ότι και φέτος έχουν τις προϋποθέσεις έτσι ώστε να σημειώσουν σημαντικές διακρίσεις και να κερδίσουν πολύ πιθανώς μία θέση στην Εθνική ομάδα. Επίσης, πολύ καλή ήταν η παρουσία και για τους μικρότερους αθλητές του ΝΟΧ, που σημείωσαν αρκετά γρήγορους χρόνους, δείχνοντας ότι έχουν μία ιδιαίτερη εξέλιξη, η δε δουλειά των προπονητών αλλά και του Ηλία Καλαμαρίδη έρχεται ν? αποδεικνύει ότι αποδίδει καρπούς. Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση για τον Ναυτικό Ομιλο θα είναι τον Φεβρουάριο.   ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ   50μ. διπλά πέδιλα ΑΝΔΡΩΝ 1. Χαράλαμπος Παπαδόπουλος 00:23.49 2. Αστέριος Κούτρης 00:24.12 3. Ιάσων Χίνος 00:30.44 4. Ιωάννης Κυριακάκης 00:30.81 5. Κωνσταντίνος Μωραΐτης 00:31.49 6. Απόστολος Πουμπλάκης 00:38.07 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Αικατερίνη Φωκά 00:28.52 2. Ειρήνη Φραγκιαδάκη 00:29.02 3. Γεωργία Πουμπλάκη 00:30.94 4. Ιφιγένεια Ανδρεάδη 00:31.55 5. Ευαγγελία Μανουσάκη 00:34.11 6. Αικατερίνη Κληματσάκη 00:34.60 7. Ιωάννα Ριτζάκη 00:37.08 8. Ειρήνη Καυκαλάκη 00:37.53 9. Αιμιλία Χαδεμενάκη 00:38.53   100μ. διπλά πέδιλα ΑΝΔΡΩΝ 1. Νικόλαος Τρουλλινός 00:47.73 2. Χαράλαμπος Παπαδόπουλος 00:54.94 3. Μάσσιμο Νικολικκιά 01:02.80 4. Βασίλειος Χατζηπλής 01:04.84 5. Κωνσταντίνος Λεδάκης 01:08.90 6. Ιωάννης Κυριακάκης 01:10.80 7. Θεόδωρος-Αντώνιος Μποφίλης 01:10.97 8. Σταύρος-Γρηγόριος Σκαμνάκης 01:13.51 9. Βασίλειος Χατζηδάκης 01:14.87 10. Απόστολος Πουμπλάκης 01:18.16 11. Μάριος-Στέργιος Ρινακάκης 01:19.24 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Ροζάννα Λαμπαρδάκη 00:51.16 2. Ειρήνη Φραγκιαδάκη 01:05.35 3. Ειρήνη Ανδρεαδάκη 01:07.23 4. Ιφιγένεια Ανδρεάδη 01:14.13 5. Γεωργία Πουμπλάκη 01:17.70 6. Αιμιλία Χαδεμενάκη 01:20.54 7. Αικατερίνη Κληματσάκη 01:22.00 8. Ευαγγελία Μανουσάκη 01:23.29 9. Ιωάννα Ριτζάκη 01:24.30 10. Ειρήνη Καυκαλάκη 01:24.57   200μ. διπλά πέδιλα ΑΝΔΡΩΝ 1. Νικόλαος Τρουλλινός 01:44.84 2. Χαράλαμπος Παπαδόπουλος 02:04.47 3. Μάσσιμο Νικολικκιά 02:22.83 4. Βασίλειος Χατζηδάκης 02:41.81 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Ελευθερία Λεδάκη 02:40.69 2. Δέσποινα Φραγκιαδάκη 02:54.51 3. Ειρήνη Καυκαλάκη 02:59.63   50μ. άπνοη ΑΝΔΡΩΝ 1. Νικόλαος Τρουλλινός 00:17.82 2. Μενέλαος Ξηρουχάκης 00:17.99 3. Ανδρέας Κελαϊδής 00:20.93 4. Γεώργιος Φραδελάκης 00:21.06 5. Αστέριος Κούτρης 00:21.22 6. Παντελεήμων Χίνος 00:22.03 7. Εμμανουήλ Παπαγιαννάκης 00:24.37 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Νικολέτα Κρητικάκη 00:19.96 2. Κωνσταντίνα-Μαρία Βαρουξάκη 00:21.25 3. Καλλιόπη Γρηγοράκη 00:21.70 4. Αικατερίνη Σπυριδάκη 00:27.24   100μ. Y/B ΑΝΔΡΩΝ 1. Μενέλαος Ξηρουχάκης 00:41.11 2. Ιωάννης Παπασταματάκης 00:43.52 3. Ανδρέας Κελαϊδής 00:52.56 4. Γεώργιος Ανδρεάδης 00:54.67 5. Παντελεήμων Χίνος 00:55.33 6. Εμμανουήλ Παπαγιαννάκης 00:59.42 7. Ιάσων Χίνος 01:11.81 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Μαρία Λαμπαρδάκη 00:46.15 2. Νικολέτα Κρητικάκη 00:46.18 3. Ιωάννα Παπαγεωργίου 00:46.49 4. Αικατερίνη Φωκά 00:47.82 5. Αμαλία Μπασιά 00:48.08 6. Καλλιόπη Γρηγοράκη 00:53.57   400μ. Υ/Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Αικατερίνη Φωκά 03:39.61 2. Ιωάννα Παπαγεωργίου 03:51.12 3. Αμαλία Μπασιά 03:53.60 4. Καλλιόπη Γρηγοράκη 04:15.56   50μ. επιφάνειας ΑΝΔΡΩΝ 1. Νικόλαος Τρουλλινός 00:19.01 2. Αστέριος Κούτρης 00:20.58 3. Γεώργιος Φραδελάκης 00:21.73 4. Ανδρέας Κελαϊδής 00:22.50 5. Παντελεήμων Χίνος 00:23.21 6. Εμμανουήλ Παπαγιαννάκης 00:25.21 7. Βασίλειος Χατζηπλής 00:27.81 8. Στυλιανός Ανδρεαδάκης 00:27.88 9. Μάριος-Στέργιος Ρινακάκης 00:28.41 10. Μάσσιμο Νικολικκιά 00:29.68 11. Σταύρος-Γρηγόριος Σκαμνάκης 00:30.43 12. Θεόδωρος-Αντώνιος Μποφίλης 00:31.26 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Ροζάννα Λαμπαρδάκη 00:19.79 2. Μαρία Λαμπαρδάκη 00:21.07 3. Νικολέτα Κρητικάκη 00:21.12 4. Αικατερίνη Κατερινάκη 00:21.81 5. Κωνσταντίνα-Μαρία Βαρουξάκη 00:22.10 6. Αμαλία Μπασιά 00:22.89 7. Ναυσικά Βαρδαλάκη 00:23.63 8. Ιωάννα Παπαγεωργίου 00:24.55 9. Ερασμία Μουζουράκη 00:26.52 10. Αικατερίνη Σπυριδάκη 00:26.95 11. Αννα-Μαρία Φραδελάκη 00:29.73 12. Ειρήνη Φραγκιαδάκη 00:29.82 13. Ιφιγένεια Ανδρεάδη 00:30.27 14. Αικατερίνη Βαλυράκη 00:31.03 15. Δέσποινα Φραγκιαδάκη 00:32.80 16. Ελευθερία Λεδάκη 00:33.45   100μ. επιφάνειας ΑΝΔΡΩΝ 1. Αστέριος Κούτρης 00:48.38 2. Γεώργιος Φραδελάκης 00:48.98 3. Διονύσιος Ψαρομήλιγκας 00:57.40 4. Βασίλειος Χατζηπλής 01:02.12 5. Στυλιανός Ανδρεαδάκης 01:04.50 6. Σταύρος-Γρηγόριος Σκαμνάκης 01:09.89 7. Βασίλειος Χατζηδάκης 01:12.14 8. Θεόδωρος-Αντώνιος Μποφίλης 01:13.81 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Ροζάννα Λαμπαρδάκη 00:43.64 2. Αικατερίνη Κατερινάκη 00:48.19 3. Ναυσικά Βαρδαλάκη 00:53.12 4. Ερασμία Μουζουράκη 00:57.94 5. Αικατερίνη Σπυριδάκη 01:00.74 6. Ειρήνη Ανδρεαδάκη 01:07.63 7. Αννα-Μαρία Φραδελάκη 01:14.10 8. Αικατερίνη Βαλυράκη 01:14.81 9. έσποινα Φραγκιαδάκη 01:20.75   200μ. επιφάνειας ΑΝΔΡΩΝ 1. Βασίλειος Χατζηδάκης 01:43.73 2. Ιωάννης Λουράκης 01:58.53 3. Γεώργιος Ανδρεάδης 02:01.04 4. Διονύσιος Ψαρομήλιγκας 02:07.71 5. Στυλιανός Ανδρεαδάκης 02:20.73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Ευαγγελία Ριτζάκη 01:43.62 2. Μαρία Λαμπαρδάκη 01:45.56 3. Αικατερίνη Κατερινάκη 01:49.79 4. Ναυσικά Βαρδαλάκη 02:00.24 5. Ειρήνη Ανδρεαδάκη 02:27.91 6. Αννα-Μαρία Φραδελάκη 02:34.58 7. Αικατερίνη Βαλυράκη 02:42.62 8. Ελευθερία Λεδάκη 02:58.29   400μ. επιφάνειας ΑΝΔΡΩΝ 1. Αντώνης Τσουρουνάκης 03:02.23 2. Ιωάννης Παπασταματάκης 03:34.26 3. Διονύσιος Ψαρομήλιγκας 04:28.38 4. Ιάσων Χίνος 04:43.66 5. Μάριος-Στέργιος Ρινακάκης 05:23.91 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Αικατερίνη Καλαμαρίδη 03:37.02 2. Νικολέτα Κρητικάκη 03:48.38 3. Ερασμία Μουζουράκη 04:32.26   800μ. επιφάνειας ΑΝΔΡΩΝ 1. Ιωάννης Λουράκης 08:37.50 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1. Ευαγγελία Ριτζάκη 08:01.78 2. Αικατερίνη Καλαμαρίδη 08:21.14

σχολιάστε το άρθρο

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοσδήποτε σχόλιο σχετικό με το κείμενο
* = Υποχρεωτικά πεδία

Βράβευση από την Περιφερειακή Ενότητα Χανίων και το Σωματείο ΑμεΑ Χανίων ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

Οι κληρώσεις για τις ομάδες Πόλο ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

Τιμήθηκαν οι αθλητές του ΝΟΧ από την Περιφερειακή Ενότητα Χανίων ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

Νέοι αγώνες στο Ηράκλειο για τα Προαγωνιστικά ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

Στην Εθνική Νεανίδων Γαυγιωτάκη, Κουργιαντάκη και Παπαγεωργίου ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

Οι αντίπαλοι του ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES στην Α2 ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ



Δημοφιλής Ειδήσεις