Πληκτρολογήστε την αναζήτησή σας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση:

Email:

Τηλ:

Φάξ:

Παπαμαλέκου 5, ΤΚ 73-100

nea@neatv.gr

28210 36700

28210 36701

Επιπλέον

Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ


Ορίστηκαν οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Football League. Αναλυτικά:


Κισσαμικός - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Διαιτητής: Ντάουλας (Αθηνών)
Βοηθοί: Απτόσογλου (Αθηνών), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Μανδαλενάκης (Ηρακλείου)
 
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
 
Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Διαιτητής: Κακριδής (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας), Γκότσης (Κορινθίας)
4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
 
Απόλλων - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)
Βοηθοί: Χαλβατζάκος (Πειραιά), Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής)
 
Λαμία - Καλλιθέα (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Τσιάκος (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Χ. Τίκας (Καρδίτσας)
4ος: Αθανασίου (Άρτας)
 
Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Δουδούμης (Φθιώτιδας)
4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
 
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Αϊναλής (Μακεδονίας)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
 
Άρης - ΑΟ Χανιά (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Γκουγκούδης (Σερρών)
Βοηθοί: Χαρίσης (Γρεβενών), Ζιγκερίδης (Σερρών)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
 
Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου
 
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής)
4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)



Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου
 
Κισσαμικός - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Διαιτητής: Ντάουλας (Αθηνών)
Βοηθοί: Απτόσογλου (Αθηνών), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Μανδαλενάκης (Ηρακλείου)
 
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
 
Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Διαιτητής: Κακριδής (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας), Γκότσης (Κορινθίας)
4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
 
Απόλλων - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)
Βοηθοί: Χαλβατζάκος (Πειραιά), Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής)
 
Λαμία - Καλλιθέα (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Τσιάκος (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Χ. Τίκας (Καρδίτσας)
4ος: Αθανασίου (Άρτας)
 
Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Δουδούμης (Φθιώτιδας)
4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
 
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Αϊναλής (Μακεδονίας)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
 
Άρης - ΑΟ Χανιά (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Γκουγκούδης (Σερρών)
Βοηθοί: Χαρίσης (Γρεβενών), Ζιγκερίδης (Σερρών)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
 
Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου
 
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής)
4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)
 

σχολιάστε το άρθρο

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοσδήποτε σχόλιο σχετικό με το κείμενο
* = Υποχρεωτικά πεδία

Βίντεο: Δήλωση Κολιτσιδάκη για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΟΧ/Κισσαμικός: Με Παναθηναϊκό και Ο.Φ.Ιεράπετρας στον ίδιο όμιλο - Η κλήρωση του κυπέλλου ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Βίντεο: Τα εννέα γκολ στο Ίκαρος Μ. - ΑΕ Κυδωνίας (6-3) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Βίντεο: Φάσεις και γκολ από το Κρ. Αστέρας - Μινώταυρος 1 - 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Βίντεο: Το διπλό του Πανακρωτηριακού επί του Γρανίτη με 1-2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Βίντεο: Η φιλική ισοπαλία ανάμεσα σε ΣΥΝ.ΚΑ και Πλατανιά Κ19 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ



Δημοφιλής Ειδήσεις