LIVE

Πληκτρολογήστε την αναζήτησή σας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση:

Email:

Τηλ:

Φάξ:

Παπαμαλέκου 5, ΤΚ 73-100

nea@neatv.gr

28210 36700

28210 36701

Επιπλέον

LIVE ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ

Κανάλι:

EMBED

<iframe src="http://hellasonmedia.viiideo.gr/neatv1.html" width="550" height="350" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

Το πρόγραμμα της Φούτμπολ Λιγκ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ολοκληρώθηκε στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League. Κρητικό ντέρμπι προέκυψε με το "καλημέρα" καθώς ο ΑΟ Χανιά θα φιλοξενηθεί από τον Εργοτέλη, γεγονός που έφερε και την αναβολή του φιλικού που είχαν προγραμματίσει οι δυο ομάδες, την Κυριακή στο Μάλεμε. Τέλος, ο Κισσαμικός θα κάνει πρεμιέρα εκτός έδρας με αντίπαλο τα Τρίκαλα. Αναλυτικά το πρόγραμμα 1η αγωνιστική ? 27 Σεπτεμβρίου Πανελευσινιακός ? Παναχαϊκή ΑΕΛ ? Λαμία Κέρκυρα ? Καλλιθέα Παναιγιάλειος ? Αχαρναϊκός Αναγέννηση Καρδίτσας ? Αγροτικός Αστέρας Εργοτέλης ? Χανιά Τρίκαλα ? Κισσαμικός Απόλλων Σμύρνης ? Ζάκυνθος Πανσερραϊκός ? Ολυμπιακός Βόλου 2η αγωνιστική ? 4 Οκτωβρίου ΑΕΛ ? Πανελευσινιακός Παναχαϊκή ? Κέρκυρα Λαμία ? Παναιγιάλειος Καλλιθέα ? Αναγέννηση Καρδίτσας Αγροτικός Αστέρας ? Τρίκαλα Χανιά ? Απόλλων Σμύρνης Κισσαμικός ? Πανσερραϊκός Ζάκυνθος ? Ολυμπιακός Βόλου 3η αγωνιστική ? 11 Οκτωβρίου Πανελευσινιακός ? Κέρκυρα Παναιγιάλειος ? ΑΕΛ Αναγέννηση Καρδίτσας ? Παναχαϊκή Εργοτέλης ? Λαμία Τρίκαλα ? Καλλιθέα Απόλλων Σμύρνης ? Αχαρναϊκός Πανσερραϊκός ? Αγροτικός Αστέρας Ολυμπιακός Βόλου ? Χανιά Ζάκυνθος ? Κισσαμικός 4η αγωνιστική ? 18 Οκτωβρίου Παναιγιάλειος ? Πανελευσινιακός Κέρκυρα ? Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΕΛ ? Εργοτέλης Παναχαϊκή ? Τρίκαλα Λαμία ? Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα ? Πανσερραϊκός Αχαρναϊκός ? Ολυμπιακός Βόλου Αγροτικός Αστέρας ? Ζάκυνθος Χανιά ? Κισσαμικός 5η αγωνιστική ? 26 Οκτωβρίου Πανελευσινιακός ? Αναγέννηση Καρδίτσας Εργοτέλης ? Παναιγιάλειος Τρίκαλα ? Κέρκυρα Απόλλων Σμύρνης ? ΑΕΛ Πανσερραϊκός ? Παναχαϊκή Ολυμπιακός Βόλου ? Λαμία Ζάκυνθος ? Καλλιθέα Κισσαμικός ? Αχαρναϊκός Χανιά ? Αγροτικός Αστέρας 6η αγωνιστική ? 1η Νοεμβρίου Εργοτέλης ? Πανελευσινιακός Αναγέννηση Καρδίτσας ? Τρίκαλα Παναιγιάλειος ? Απόλλων Σμύρνης Κέρκυρα ? Πανσερραϊκός ΑΕΛ ? Ολυμπιακός Βόλου Παναχαϊκή ? Ζάκυνθος Λαμία ? Κισσαμικός Καλλιθέα ? Χανιά Αχαρναϊκός ? Αγροτικός Αστέρας 7η αγωνιστική ? 8 Νοεμβρίου Πανελευσινιακός -Τρίκαλα Απόλλων Σμύρνης ? Εργοτέλης Πανσερραϊκός ? Αναγέννηση Καρδίτσας Ολυμπιακός Βόλου ? Παναιγιάλειος Ζάκυνθος ? Κέρκυρα Κισσαμικός ? ΑΕΛ Χανιά ? Παναχαϊκή Αγροτικός Αστέρας ? Λαμία Αχαρναϊκός ? Καλλιθέα 8η αγωνιστική ? 8 Νοεμβρίου Απόλλων Σμύρνης ? Πανελευσινιακός Τρίκαλα ? Πανσερραϊκός Εργοτέλης ? Ολυμπιακός Βόλου Αναγέννηση Καρδίτσας ? Ζάκυνθος Παναιγιάλειος ? Κισσαμικός Κέρκυρα ? Χανιά ΑΕΛ ? Αγροτικός Αστέρας Παναχαϊκή ? Αχαρναϊκός Λαμία ? Παναχαϊκή 9η αγωνιστική ? 15 Νοεμβρίου Πανελευσινιακός ? Πανσερραϊκός Ολυμπιακός Βόλου ? Απόλλων Σμύρνης Ζάκυνθος ? Τρίκαλα Κισσαμικός- Εργοτέλης Χανιά ? Αναγέννηση Καρδίτσας Αγροτικός Αστέρας ? Παναιγιάλειος Αχαρναϊκός ? Κέρκυρα Καλλιθέα ? ΑΕΛ Λαμία ? Παναχαϊκή 10η αγωνιστική ? 22 Νοεμβρίου Ολυμπιακός Βόλου ? Πανελευσινιακός Πανσερραϊκός ? Ζάκυνθος Απόλλων Σμύρνης ? Κισσαμικός Τρίκαλα- Χανιά Εργοτέλης ? Αγροτικός Αστέρας Αναγέννηση Καρδίτσας ? Αχαρναϊκός Παναιγιάλειος ? Καλλιθέα Κέρκυρα ? Λαμία Παναχαϊκή ? ΑΕΛ 11η αγωνιστική ? 6 Δεκεμβρίου Πανελευσινιακός ? Ζάκυνθος Κισσαμικός ? Ολυμπιακός Βόλου Χανιά ? Πανσερραϊκός Αγροτικός Αστέρας ? Απόλλων Σμύρνης Αχαρναϊκός ? Τρίκαλα Καλλιθέα ? Εργοτέλης Λαμία ? Αναγέννηση Καρδίτσας Παναχαϊκή ? Παναιγιάλειος ΑΕΛ ? Κέρκυρα 12η αγωνιστική ? 13 Δεκεμβρίου Κισσαμικός ? Πανελευσινιακός Ζάκυνθος ? Χανιά Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας Πανσερραϊκός ? Αχαρναϊκός Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα Τρίκαλα ? Λαμία Εργοτέλης ? Παναχαϊκή Αναγέννηση Καρδίτσας ? ΑΕΛ Κέρκυρα ? Παναιγιάλειος 13η αγωνιστική ? 20 Δεκεμβρίου Πανελευσινιακός ? Χανιά Αγροτικός Αστέρας ? Κισσαμικός Αχαρναϊκός ? Ζάκυνθος Καλλιθέα ? Ολυμπιακός Βόλου Λαμία ? Πανσερραϊκός Παναχαϊκή ? Απόλλων Σμύρνης ΑΕΛ ? Τρικαλα Κέρκυρα ? Εργοτέλης Παναιγιάλειος ? Αναγέννηση Καρδίτσας 14η αγωνιστική ? 3 Ιανουαρίου Αγροτικός Αστέρας ? Πανελευσινιακός Χανιά ? Αχαρναϊκός Κισσαμικός ? Καλλιθέα Ζάκυνθος ? Λαμία Ολυμπιακός Βόλου ? Παναχαϊκή Πανσερραϊκός ? ΑΕΛ Απόλλων Σμύρνης ? Κέρκυρα Τρίκαλα ? Παναιγιάλειος Αναγέννηση Καρδίτσας ? Εργοτέλης

σχολιάστε το άρθρο

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοσδήποτε σχόλιο σχετικό με το κείμενο
* = Υποχρεωτικά πεδία

Βίντεο : «Eπίθεση» σε Πλατανιά και δικηγόρους από Μαυρονάσιο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Bίντεο : ΙΝΚΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1-0 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις της 26ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 27ης αγωνιστικής στη Football League ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Βίντεο: Ένα ξεχωριστό αφιέρωμα στον Πλατανιά και τους... ήρωες πίσω από τις κάμερες ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Με απόλυτη επιτυχία διοργανώθηκε για τρίτη χρονιά το τουρνουά MINOAN CUP ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ



Δημοφιλής Ειδήσεις