LIVE

Πληκτρολογήστε την αναζήτησή σας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση:

Email:

Τηλ:

Φάξ:

Παπαμαλέκου 5, ΤΚ 73-100

nea@neatv.gr

28210 36700

28210 36701

Επιπλέον

LIVE ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ

Κανάλι:

EMBED

<iframe src="http://hellasonmedia.viiideo.gr/neatv1.html" width="550" height="350" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

Τροποποίηση στο πρόγραμμα για το Κύπελλο Χανίων λόγω εκλογών

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μετά την απόφαση της Γ.Γ.Α. για αναβολή των αγώνων στις 19, 20 και 21 Σεπτεμβρίου, λόγω των εθνικών εκλογών, η Ε.Π.Σ. Χανίων προχώρησε στην τροποποίηση του προγράμματος για την 5η και 6η αγωνιστική του Κυπέλλου Ερασιτεχνών. To πρόγραμμα: 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12-9-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ 10 ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 13-9-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΤΙΤΑΝ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 12-9-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ 10 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΧΑΛΗΣ 12-9-2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΒΑΜΟΥ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΘΥΕΛΛΑ Κ. 16-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΣΟΥΔΑΣ 10 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΣΟΥΔΑΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ 16-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 10 ΑΣΠΙΔΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 16-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΟ ΧΑΝΙΑ 16-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 6ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 10 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 7ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 16-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 10 ΣΠΑΘΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 8ος ΟΜΙΛΟΣ 9 ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 13-9-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 10 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 13-9-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ 12 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 14.45 Μ. ΕΛΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΤΙΤΑΝ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΒΑΜΟΥ 12 ΧΑΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ 12 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΑΡΗΣ Σ. 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΑΣΠΙΔΑ-ΙΝΚΑ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ 12 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΑΑΟΧ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 Μ. ΕΛΙΑΣ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΟ ΧΑΝΙΑ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ 12 ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.-ΙΚΑΡΟΣ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 12 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 12 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ 8ος ΟΜΙΛΟΣ 11 ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 23-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 12 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 30-9-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

σχολιάστε το άρθρο

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοσδήποτε σχόλιο σχετικό με το κείμενο
* = Υποχρεωτικά πεδία

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές του 4ου ομίλου ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της της Β' Εθνικής ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής της Super League ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πλατανιάς: Η προπόνηση της Πέμπτης ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κισσαμικός: Ιστορική νίκη-πρόκριση απέναντι στον Πανιώνιο! ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κισσαμικός: Η αποστολή για τον αγώνα Κυπέλλου Ελλάδας με τον Πανιώνιο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ



Δημοφιλής Ειδήσεις