LIVE

Πληκτρολογήστε την αναζήτησή σας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση:

Email:

Τηλ:

Φάξ:

Παπαμαλέκου 5, ΤΚ 73-100

nea@neatv.gr

28210 36700

28210 36701

Επιπλέον

LIVE ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ

Κανάλι:

EMBED

<iframe src="http://hellasonmedia.viiideo.gr/neatv1.html" width="550" height="350" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

A' ΕΠΣ Χανίων: Οι κληρώσεις σε όμιλο τίτλου και όμιλο παραμονής

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ 1η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Δόξα Παχ. Ποσειδών Τσ.-Μινώταυρος Σπάθα-Αρης Σούδας Πανακρωτηριακός-ΙΝΚΑ Κεραμειά-Αρης Β. 2η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Σπάθα Ποσειδών Τσ.-Ικαρος Μ. ΙΝΚΑ-Αρης Β. Αρης Σούδας-Κεραμειά Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός 3η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Σπάθα Πανακρωτηριακός-Ποσειδών Τσ. Κεραμειά-Δόξα Παχ. Αρης Β.-Μινώταυρος ΙΝΚΑ-Αρης Σούδας 4η αγωνιστική Δόξα Παχ.-ΙΝΚΑ Ποσειδών Τσ.-Αρης Β. Σπάθα-Κεραμειά Πανακρωτηριακός-Ικαρος Μ. Μινώταυρος-Αρης Σούδας 5η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Κεραμειά Δόξα Παχ.-Μινώταυρος Αρης Β.-Πανακρωτηριακός ΙΝΚΑ-Σπάθα Αρης Σούδας-Ποσειδών Τσ. 6η αγωνιστική Ποσειδών Τσ.-Δόξα Παχ. Σπάθα-Μινώταυρος Πανακρωτηριακός-Αρης Σούδας Κεραμειά-ΙΝΚΑ Αρης Β.-Ικαρος Μ. 7η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Πανακρωτηριακός Σπάθα-Ποσειδών Τσ. ΙΝΚΑ-Ικαρος Μ. Αρης Σούδας-Αρης Β. Μινώταυρος-Κεραμειά 8η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Αρης Σούδας Πανακρωτηριακός-Σπάθα Κεραμειά-Ποσειδών Τσ. Αρης Β.-Δόξα Παχ. Μινώταυρος-ΙΝΚΑ 9η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Μινώταυρος Ποσειδών Τσ.-ΙΝΚΑ Σπάθα-Αρης Β. Κεραμειά-Πανακρωτηριακός Αρης Σούδας-Δόξα Παχ. 10η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Ικαρος Μ. Μινώταυρος-Ποσειδών Τσ. Αρης Σούδας-Σπάθα ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός Αρης Β.-Κεραμειά 11η αγωνιστική Σπάθα-Δόξα Παχ. Ικαρος Μ.-Ποσειδών Τσ. Αρης Β.-ΙΝΚΑ Κεραμειά-Αρης Σούδας Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος 12η αγωνιστική Σπάθα-Ικαρος Μ. Ποσειδών Τσ.-Πανακρωτηριακός Δόξα Παχ.-Κεραμειά Μινώταυρος-Αρης Β. Αρης Σούδας-ΙΝΚΑ 13η αγωνιστική ΙΝΚΑ-Δόξα Παχ. Αρης Β.-Ποσειδών Τσ. Κεραμειά-Σπάθα Ικαρος Μ.-Πανακρωτηριακός Αρης Σούδας-Μινώταυρος 14η αγωνιστική Κεραμειά-Ικαρος Μ. Μινώταυρος-Δόξα Παχ. Πανακρωτηριακός-Αρης Β. Σπάθα-ΙΝΚΑ Ποσειδών Τσ.-Αρης Σούδας 15η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Ποσειδών Τσ. Μινώταυρος-Σπάθα Αρης Σούδας-Πανακρωτηριακός ΙΝΚΑ-Κεραμειά Ικαρος Μ.-Αρης Β. 16η αγωνιστική Πανακρωτηριακός-Δόξα Παχ. Ποσειδών Τσ.-Σπάθα Ικαρος Μ.-ΙΝΚΑ Αρης Β.-Αρης Σούδας Κεραμειά-Μινώταυρος 17η αγωνιστική Αρης Σούδας-Ικαρος Μ. Σπάθα-Πανακρωτηριακός Ποσειδών Τσ.-Κεραμειά Δόξα Παχ.-Αρης Β. ΙΝΚΑ-Μινώταυρος 18η αγωνιστική Μινώταυρος-Ικαρος Μ. ΙΝΚΑ-Ποσειδών Τσ. Αρης Β.-Σπάθα Πανακρωτηριακός-Κεραμειά Δόξα Παχ.-Αρης Σούδας   ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ 1η αγωνιστική Τιτάν-ΔΑΑΟΧ Αστέρας Μαν.-Ροδωπού Παλαιόχωρα-Κορωνίδα Ασπίδα-Ηρακλής Νερ. Ιδομενέας-Απόλλων 2η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Παλαιόχωρα Αστέρας Μαν.-Τιτάν Ηρακλής Νερ.-Απόλλων Κορωνίδα-Ιδομενέας Ροδωπού-Ασπίδα 3η αγωνιστική Τιτάν-Παλαιόχωρα Ασπίδα-Αστέρας Μαν. Ιδομενέας-ΔΑΑΟΧ Απόλλων-Ροδωπού Ηρακλής Νερ.-Κορωνίδα 4η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Ηρακλής Νερ. Αστέρας Μαν.-Απόλλων Παλαιόχωρα-Ιδομενέας Ασπίδα-Τιτάν Ροδωπού-Κορωνίδα 5η αγωνιστική Τιτάν-Ιδομενέας ΔΑΑΟΧ-Ροδωπού Απόλλων-Ασπίδα Ηρακλής Νερ.-Παλαιόχωρα Κορωνίδα-Αστέρας Μαν. 6η αγωνιστική Αστέρας Μαν.-ΔΑΑΟΧ Παλαιόχωρα-Ροδωπού Ασπίδα-Κορωνίδα Ιδομενέας-Ηρακλής Νερ. Απόλλων-Τιτάν 7η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Ασπίδα Παλαιόχωρα-Αστέρας Μαν. Ηρακλής Νερ.-Τιτάν Κορωνίδα-Απόλλων Ροδωπού-Ιδομενέας 8η αγωνιστική Τιτάν-Κορωνίδα Ασπίδα-Παλαιόχωρα Ιδομενέας-Αστέρας Μαν. Απόλλων-ΔΑΑΟΧ Ροδωπού-Ηρακλής Νερ. 9η αγωνιστική Τιτάν-Ροδωπού Αστέρας Μαν.-Ηρακλής Νερ. Παλαιόχωρα-Απόλλων Ιδομενέας-Ασπίδα Κορωνίδα-ΔΑΑΟΧ 10η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Τιτάν Ροδωπού-Αστέρας Μαν. Κορωνίδα-Παλαιόχωρα Ηρακλής Νερ.-Ασπίδα Απόλλων-Ιδομενέας 11η αγωνιστική Παλαιόχωρα-ΔΑΑΟΧ Τιτάν-Αστέρας Μαν. Απόλλων-Ηρακλής Νερ. Ιδομενέας-Κορωνίδα Ασπίδα-Ροδωπού 12η αγωνιστική Παλαιόχωρα-Τιτάν Αστέρας Μαν.-Ασπίδα ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας Ροδωπού-Απόλλων Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. 13η αγωνιστική Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ Απόλλων-Αστέρας Μαν. Ιδομενέας-Παλαιόχωρα Τιτάν-Ασπίδα Κορωνίδα-Ροδωπού 14η αγωνιστική Ιδομενέας-Τιτάν Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ Ασπίδα-Απόλλων Παλαιόχωρα-Ηρακλής Νερ. Αστέρας Μαν.-Κορωνίδα 15η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Αστέρας Μαν. Ροδωπού-Παλαιόχωρα Κορωνίδα-Ασπίδα Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας Τιτάν-Απόλλων 16η αγωνιστική Ασπίδα-ΔΑΑΟΧ Αστέρας Μαν.-Παλαιόχωρα Τιτάν-Ηρακλής Νερ. Απόλλων-Κορωνίδα Ιδομενέας-Ροδωπού 17η αγωνιστική Κορωνίδα-Τιτάν Παλαιόχωρα-Ασπίδα Αστέρας Μαν.-Ιδομενέας ΔΑΑΟΧ-Απόλλων Ηρακλής Νερ.-Ροδωπού 18η αγωνιστική Ροδωπού-Τιτάν Ηρακλής Νερ.-Αστέρας Μαν. Απόλλων-Παλαιόχωρα Ασπίδα-Ιδομενέας ΔΑΑΟΧ-Κορωνίδα

σχολιάστε το άρθρο

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοσδήποτε σχόλιο σχετικό με το κείμενο
* = Υποχρεωτικά πεδία

Κισσαμικός: Η αποστολή για τον αγώνα Κυπέλλου Ελλάδας με τον Πανιώνιο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΟΧ: Μέτρα ασφαλείας και εισιτήρια με Α.Ο. Πλατανιά, ενημέρωση για το γηπεδικό πρόβλημα της ομάδας ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μινώταυρος- Αστέρας Μανολιόπουλου 0-0 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝ.ΚΑ: Κρίθηκαν όλα στο πρώτο ημίχρονο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΟΧ: Μέτρια εμφάνιση και ήττα από τον Αχαρνα’ι’κό, 2-3 στο Μάλεμε ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πλατανιάς: Η αποστολή για τον Πανιώνιο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ



Δημοφιλής Ειδήσεις