LIVE

Πληκτρολογήστε την αναζήτησή σας

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση:

Email:

Τηλ:

Φάξ:

Παπαμαλέκου 5, ΤΚ 73-100

nea@neatv.gr

28210 36700

28210 36701

Επιπλέον

LIVE ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ

Κανάλι:

EMBED

<iframe src="http://hellasonmedia.viiideo.gr/neatv1.html" width="550" height="350" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

A' ΕΠΣ Χανίων: Οι κληρώσεις σε όμιλο τίτλου και όμιλο παραμονής

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ 1η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Δόξα Παχ. Ποσειδών Τσ.-Μινώταυρος Σπάθα-Αρης Σούδας Πανακρωτηριακός-ΙΝΚΑ Κεραμειά-Αρης Β. 2η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Σπάθα Ποσειδών Τσ.-Ικαρος Μ. ΙΝΚΑ-Αρης Β. Αρης Σούδας-Κεραμειά Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός 3η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Σπάθα Πανακρωτηριακός-Ποσειδών Τσ. Κεραμειά-Δόξα Παχ. Αρης Β.-Μινώταυρος ΙΝΚΑ-Αρης Σούδας 4η αγωνιστική Δόξα Παχ.-ΙΝΚΑ Ποσειδών Τσ.-Αρης Β. Σπάθα-Κεραμειά Πανακρωτηριακός-Ικαρος Μ. Μινώταυρος-Αρης Σούδας 5η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Κεραμειά Δόξα Παχ.-Μινώταυρος Αρης Β.-Πανακρωτηριακός ΙΝΚΑ-Σπάθα Αρης Σούδας-Ποσειδών Τσ. 6η αγωνιστική Ποσειδών Τσ.-Δόξα Παχ. Σπάθα-Μινώταυρος Πανακρωτηριακός-Αρης Σούδας Κεραμειά-ΙΝΚΑ Αρης Β.-Ικαρος Μ. 7η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Πανακρωτηριακός Σπάθα-Ποσειδών Τσ. ΙΝΚΑ-Ικαρος Μ. Αρης Σούδας-Αρης Β. Μινώταυρος-Κεραμειά 8η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Αρης Σούδας Πανακρωτηριακός-Σπάθα Κεραμειά-Ποσειδών Τσ. Αρης Β.-Δόξα Παχ. Μινώταυρος-ΙΝΚΑ 9η αγωνιστική Ικαρος Μ.-Μινώταυρος Ποσειδών Τσ.-ΙΝΚΑ Σπάθα-Αρης Β. Κεραμειά-Πανακρωτηριακός Αρης Σούδας-Δόξα Παχ. 10η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Ικαρος Μ. Μινώταυρος-Ποσειδών Τσ. Αρης Σούδας-Σπάθα ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός Αρης Β.-Κεραμειά 11η αγωνιστική Σπάθα-Δόξα Παχ. Ικαρος Μ.-Ποσειδών Τσ. Αρης Β.-ΙΝΚΑ Κεραμειά-Αρης Σούδας Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος 12η αγωνιστική Σπάθα-Ικαρος Μ. Ποσειδών Τσ.-Πανακρωτηριακός Δόξα Παχ.-Κεραμειά Μινώταυρος-Αρης Β. Αρης Σούδας-ΙΝΚΑ 13η αγωνιστική ΙΝΚΑ-Δόξα Παχ. Αρης Β.-Ποσειδών Τσ. Κεραμειά-Σπάθα Ικαρος Μ.-Πανακρωτηριακός Αρης Σούδας-Μινώταυρος 14η αγωνιστική Κεραμειά-Ικαρος Μ. Μινώταυρος-Δόξα Παχ. Πανακρωτηριακός-Αρης Β. Σπάθα-ΙΝΚΑ Ποσειδών Τσ.-Αρης Σούδας 15η αγωνιστική Δόξα Παχ.-Ποσειδών Τσ. Μινώταυρος-Σπάθα Αρης Σούδας-Πανακρωτηριακός ΙΝΚΑ-Κεραμειά Ικαρος Μ.-Αρης Β. 16η αγωνιστική Πανακρωτηριακός-Δόξα Παχ. Ποσειδών Τσ.-Σπάθα Ικαρος Μ.-ΙΝΚΑ Αρης Β.-Αρης Σούδας Κεραμειά-Μινώταυρος 17η αγωνιστική Αρης Σούδας-Ικαρος Μ. Σπάθα-Πανακρωτηριακός Ποσειδών Τσ.-Κεραμειά Δόξα Παχ.-Αρης Β. ΙΝΚΑ-Μινώταυρος 18η αγωνιστική Μινώταυρος-Ικαρος Μ. ΙΝΚΑ-Ποσειδών Τσ. Αρης Β.-Σπάθα Πανακρωτηριακός-Κεραμειά Δόξα Παχ.-Αρης Σούδας   ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ 1η αγωνιστική Τιτάν-ΔΑΑΟΧ Αστέρας Μαν.-Ροδωπού Παλαιόχωρα-Κορωνίδα Ασπίδα-Ηρακλής Νερ. Ιδομενέας-Απόλλων 2η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Παλαιόχωρα Αστέρας Μαν.-Τιτάν Ηρακλής Νερ.-Απόλλων Κορωνίδα-Ιδομενέας Ροδωπού-Ασπίδα 3η αγωνιστική Τιτάν-Παλαιόχωρα Ασπίδα-Αστέρας Μαν. Ιδομενέας-ΔΑΑΟΧ Απόλλων-Ροδωπού Ηρακλής Νερ.-Κορωνίδα 4η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Ηρακλής Νερ. Αστέρας Μαν.-Απόλλων Παλαιόχωρα-Ιδομενέας Ασπίδα-Τιτάν Ροδωπού-Κορωνίδα 5η αγωνιστική Τιτάν-Ιδομενέας ΔΑΑΟΧ-Ροδωπού Απόλλων-Ασπίδα Ηρακλής Νερ.-Παλαιόχωρα Κορωνίδα-Αστέρας Μαν. 6η αγωνιστική Αστέρας Μαν.-ΔΑΑΟΧ Παλαιόχωρα-Ροδωπού Ασπίδα-Κορωνίδα Ιδομενέας-Ηρακλής Νερ. Απόλλων-Τιτάν 7η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Ασπίδα Παλαιόχωρα-Αστέρας Μαν. Ηρακλής Νερ.-Τιτάν Κορωνίδα-Απόλλων Ροδωπού-Ιδομενέας 8η αγωνιστική Τιτάν-Κορωνίδα Ασπίδα-Παλαιόχωρα Ιδομενέας-Αστέρας Μαν. Απόλλων-ΔΑΑΟΧ Ροδωπού-Ηρακλής Νερ. 9η αγωνιστική Τιτάν-Ροδωπού Αστέρας Μαν.-Ηρακλής Νερ. Παλαιόχωρα-Απόλλων Ιδομενέας-Ασπίδα Κορωνίδα-ΔΑΑΟΧ 10η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Τιτάν Ροδωπού-Αστέρας Μαν. Κορωνίδα-Παλαιόχωρα Ηρακλής Νερ.-Ασπίδα Απόλλων-Ιδομενέας 11η αγωνιστική Παλαιόχωρα-ΔΑΑΟΧ Τιτάν-Αστέρας Μαν. Απόλλων-Ηρακλής Νερ. Ιδομενέας-Κορωνίδα Ασπίδα-Ροδωπού 12η αγωνιστική Παλαιόχωρα-Τιτάν Αστέρας Μαν.-Ασπίδα ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας Ροδωπού-Απόλλων Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. 13η αγωνιστική Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ Απόλλων-Αστέρας Μαν. Ιδομενέας-Παλαιόχωρα Τιτάν-Ασπίδα Κορωνίδα-Ροδωπού 14η αγωνιστική Ιδομενέας-Τιτάν Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ Ασπίδα-Απόλλων Παλαιόχωρα-Ηρακλής Νερ. Αστέρας Μαν.-Κορωνίδα 15η αγωνιστική ΔΑΑΟΧ-Αστέρας Μαν. Ροδωπού-Παλαιόχωρα Κορωνίδα-Ασπίδα Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας Τιτάν-Απόλλων 16η αγωνιστική Ασπίδα-ΔΑΑΟΧ Αστέρας Μαν.-Παλαιόχωρα Τιτάν-Ηρακλής Νερ. Απόλλων-Κορωνίδα Ιδομενέας-Ροδωπού 17η αγωνιστική Κορωνίδα-Τιτάν Παλαιόχωρα-Ασπίδα Αστέρας Μαν.-Ιδομενέας ΔΑΑΟΧ-Απόλλων Ηρακλής Νερ.-Ροδωπού 18η αγωνιστική Ροδωπού-Τιτάν Ηρακλής Νερ.-Αστέρας Μαν. Απόλλων-Παλαιόχωρα Ασπίδα-Ιδομενέας ΔΑΑΟΧ-Κορωνίδα

σχολιάστε το άρθρο

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοσδήποτε σχόλιο σχετικό με το κείμενο
* = Υποχρεωτικά πεδία

Βίντεο : «Eπίθεση» σε Πλατανιά και δικηγόρους από Μαυρονάσιο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Bίντεο : ΙΝΚΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1-0 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις της 26ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 27ης αγωνιστικής στη Football League ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Βίντεο: Ένα ξεχωριστό αφιέρωμα στον Πλατανιά και τους... ήρωες πίσω από τις κάμερες ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Με απόλυτη επιτυχία διοργανώθηκε για τρίτη χρονιά το τουρνουά MINOAN CUP ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ



Δημοφιλής Ειδήσεις