Lifestyle
Το σεξουαλικό υπονοούμενο στην «Ελένη»: «Δεν κρατιέται! Τι βράδυ πέρασες! Με τρελαίνεις!»
![](https://www.neatv.gr/wp-content/uploads/2014/03/1aba2e9bbc46934c96f3173c486e7004_L.jpg)
11 Μαρ 2014 16.33
Στην έναρξη είδαμε τον Βασίλη Καλλίδη να μαγειρεύει πάντα με τη βοήθεια του Γρηγόρη Γκουντάρα.Ο Γρηγόρης του είπε: Δεν κρατιέται! Τι βράδυ πέρασες! Με τρελαίνεις!». Και ο Βασίλης τόνισε ότι είναι σεξουαλικό υπονοούμενο «τι σημαίνει τι βράδυ πέρασα… τι καταλαβαίνει ο κόσμος… Τίποτα έχω την υγειά μου και την δουλειά μου»! Μάλλον άλλος είχε κέφια!
gossip-tv.gr