Χανια
Βίντεο – Δράση ευαισθητοποίησης από τον “Ορίζοντα” για την παγκόσμια ημέρα εθελοντή δότη μυελού των οστών
![](https://www.neatv.gr/wp-content/uploads/2023/09/Στιγμιότυπο-οθόνης-2023-09-15-144819-1024x530.jpg)
15 Σεπ 2023 14.48
Με μία δράση ευαισθητοποίησης γιόρτασε ο σύλλογος «Ορίζοντας» την παγκόσμια ημέρα εθελοντή δότη μυελού των οστών. Το πρωί έξω από το Δημαρχείο Χανίων η εξειδικευμένη ομάδα ενημέρωσης και καταγραφής υποψήφιων δοτών του συλλόγου, έλαβε δείγματα από περαστικούς με παράλληλη ενημέρωση για τη σπουδαιότητα της πράξης αυτής.